fbpx

ESOŠIE NOMNIEKI UN PARTNERI

VOBP Premekon

PREMEKON

Somu uzņēmums PREMEKON Oy nodarbojas ar industriālo platformu, kāpņu torņu, kā arī dažāda cita veida metāla konstrukciju konstruēšanu un ražošanu.  Uzņēmums dibināts 1984.gadā. Paplašinoties, 2019.gadā REMEKON nodibināja meitas uzņēmumu Rīgā, kas nodarbojas ar metāla konstrukciju projektēšanu. 

Uzņēmuma stiprā puse ir dizains. Tas ļauj klientiem nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu: no individuāli izgatavota 3D dizaina līdz uzstādīšanai.  

ZZ STREET 

SIA “ZZ STREET“ ir jaundibināts Liepājas uzņēmums, kuru vada būvniecības nozares speciālisti ar iepriekšēju 15 gadu darba pieredzi būvniecības nozarē.

Uzņēmums piedāvā ceļu, ielu un laukumu būvniecības pakalpojumus. Piedāvāto pakalpojumu klāstā ietilpst arī bruģēšanas pakalpojumi, dažādu zemes darbu veikšana, žogu uzstādīšana, bīstamo koku zāģēšana u.c darbi. Uzklausot klientu vēlmes, uzņēmums nodrošina profesionālu speciālistu konsultācijas un piedāvā vislabāko iespējamo risinājumu ieceru realizēšanai.

VOBP ZZSTREET
VOBP ARKA Lux

ARKA lux

ARKA lux ir stikloto konstrukciju ražotājs, kurš nodrošina pilnu servisu – projektēšanu, ražošanu, loģistiku un montāžu. Uzņēmums specializējas arī individuālu un ekskluzīvu risinājumu izstrādē. Atslēgas produkti – bīdāmās sistēmas, skandināvu tipa logi un durvis. Lielāko daļu ARKA lux tirgus veido eksports uz Lielbritāniju, Īriju un Skandināviju.

KVIST

SIA KVIST ir AS KVIST Industries grupas uzņēmums, kas veiksmīgi darbojas mēbeļu tirgū jau 3 paaudzēs. KVIST Industries ietilpst ražotne Latvijā un ražotne Dānijā. Uzņēmums ir specializējies liekti līmētu un masīvkoka mēbeļu un mēbeļu detaļu ražošanā ar augstu pievienoto vērtību. Sadarbojoties ar talantīgiem dizaineriem un labākajām Skandināvijas mēbeļu un dizaina kompānijām, KVIST Industries rada produktus, kas nosaka dizaina, tehnoloģiju un kvalitātes standartus.

SIA KVIST savu darbību Latvijā uzsāka 2011. gada novembrī. Latvijas ražotnēs Mālpils novada Upmalās un Liepājā strādā vairāk nekā 660 darbinieku.

VOBP KVIST

Būve LK

SIA “Būve LK” ir 2017. gadā dibināts jauns, mērķtiecīgs un strauji augošs būvniecības uzņēmums ar enerģisku un pieredzes bagātu profesionāļu komandu. Lepojamies ar lielu projektu dažādību, spēju nodrošināt konkurētspējīgu cenu un augstu darba kvalitāti.

Uzņēmuma misija ir būvēt drosmīgi, pārdomāti un ilgtspējīgi. Jo būvniecības darbi vienmēr ir sākums kam jaunam, bet visam jaunajam ir svarīgi nodrošināt stabilus pamatus nākotnes attīstībai. Augt un attīstīties kopā ar klientiem – tāds ir uzņēmuma nākotnes redzējums.

AM Furnitūra

SIA “AM Furnitūra” ir vadošais mēbeļu furnitūras un plātņu materiālu tirdzniecības uzņēmums Latvijā un viens no lielākajiem mēbeļu sastāvdaļu ražotājiem un tirgotājiem Baltijā.

Uzņēmums piedāvā plašu produkcijas sortimentu no kopumā 60 piegādātājiem, kuru starpā ir pasaulē labi zināmi zīmoli – “BLUM”, “HÄFELE”, “EGGER”, “REHAU”, “FENIX”, “FRANKE”. Tāpat uzņēmums piedāvā pašu ražotu produktu zīmolu “AMFLEX”, kura sortimentā ir bīdāmo durvju sistēmas, mēbeļu detaļu izgatavošana, alumīnija profilu fasādes mēbelēm un spoguļi ar LED apgaismojumu.

Juridiskais birojs “DTE”

Juridisko pakalpojumu birojs SIA „DTE” ar 15 gadu praksē uzkrātām zināšanām un pieredzi fiziskām un juridiskām personām nodrošina juridisko atbalstu darba tiesībās, darba aizsardzībā un personu datu aizsardzībā, kā arī sniedz juridiskos pakalpojumus civillietās, komerctiesībās un administratīvās tiesībās, tai skaitā valsts pārvaldes iestāžu faktiskās rīcības, izdoto administratīvo aktu un piemēroto administratīvo sodu apstrīdēšanā.

AVER Brokerage

SIA “AVER Brokerage” ir vienīgā nekustamo īpašumu aģentūra Latvijā, kura skaidri nodefinējusi, ka strādā īpašuma pārdevēja interesēs, lai palīdzētu ātrāk un izdevīgāk pārdot dzīvokli, privātmāju vai zemesgabalu. AVER Brokerage apkopo labākās pārdošanas prakses un profesionāļus, kuri ir gatavi palīdzēt īpašuma pārdevējiem saņemt vairāk naudas par savu īpašumu. 8 gadu pieredze nekustamo īpašumu tirgū; 20 sertificēti un starpnieku reģistrā reģistrēti aģenti; aģenti strādā visā Latvijā – filiāles Rīgā, Daugavpilī un Liepājā. Visu AVER Brokerage darbu un procesu pamatā ir personība un tās mijiedarbība ar citiem cilvēkiem un apkārtējo vidi.

VIA-S modular houses

VIA-S modular houses ir uzņēmums ar 16 gadu pieredzi moduļu māju ražošanā. No vispārdrošākāsmoduļu mājas idejas līdz gatavam “atslēgas” produktam – tāds ir uzņēmuma moto un mērķis.Pateicoties profesionālajai komandai un kvalitatīvajam produktam, uzņēmums ir iemantojisstabila un uzticama partnera reputāciju Eiropas tirgū.

BALTU KOKS

SIA “BALTU KOKS” ir mežsaimniecības uzņēmums, kas jau 15 gadus nodarbojas ar mežu apsaimniekošanu un meža īpašumu pirkšanu un pārdošanu. Attīstība un mērķtiecība vienmēr ir bijis stāsts par mums, tāpēc laika gaitā ir izveidojusies saistītu uzņēmumu grupa, ko nu jau vieno arī kopīgs nosaukums. BALTU KOKS uzņēmumu grupā ietilpst arī uzņēmums SIA “BALTU Forest Group”, kas nodarbojas ar kokmateriālu iepirkšanu, tirdzniecību un eksportu un SIA “BALTU MRS”, kas piedāvā mežizstrādes pakalpojumus. 

Mēs saprotam meža spēku un koka vērtību, tāpēc palīdzam ikvienam apzināties sava meža potenciālu.

AE Partner

SIA “AE Partner” nodrošina augstas kvalitātes automatizācijas sistēmas rūpniecības uzņēmumiem visā pasaulē un plašu automatizācijas servisa klāstu dažāda veida projektiem. Uzņēmums specializējas elektropaneļu, ieskaitot sadales skapju, motorvadības skapju un PLK paneļu ražošanā un tehniskās dokumentācijas izveidē.

CALJAN

LSEZ SIA “CALJAN” ir viens no pasaulē vadošajiem teleskopisko konveijeru un paku reģistrēšanas sistēmu ražotājiem un piegādātājiem. Uzņēmuma klienti parasti ir kurjer-kompānijas, pasta nodaļas un mazumtirgotāji, kuriem ir svarīgi nodrošināt efektīvu preču izplatīšanu saviem klientiem pēc iespējas īsākā laika posmā.

KURZEMES RADIO

Latvijā pirmā un lielākā reģionālā komercradio stacija – Kurzemes Radio. Apraides zona aptver visu
Kurzemi, daļu Zemgales un Pierīgu. Interneta klausītājiem Kurzemes Radio ir pieejams visā pasaulē. No lielākajām Latvijas komercradio stacijām Kurzemes Radio atšķir tā unikalitāte – kurzemnieciskums. Radio stacija Kurzemē, kas rada un veicina kurzemnieku identitātes apzināšanos.

4rent

SIA “4rent” piedāvā standarta un nestandarta nomas moduļu risinājumus plašā klāstā – sākot ar biroju, būvobjektu, brīvdienu māju, dzīvojamo telpu,  tirdzniecības telpu, skolas piebūvju un ražošanas telpām. Uzņēmums nodrošina klientus ar privātu pieeju katra projekta ietvaros, sniedzot labākos risinājumus moduļu ēku nomāšanā , gan īstermiņa, gan ilgtermiņa līgumiem.

Cherries.app

Mobilā lietotne Cherries.app ikvienam gan individuāli, gan organizācijām, ērtā un vieglā veidā sniedz iespēju atdot lietas, kuras pašiem vairs nav nepieciešamas, bet varētu būt noderīgas citiem. Jebkurā vietā pasaulē ikviens var ievietot bezmaksas sludinājumu un redzēt piedāvājumā esošās mantas bez maksas. Ar Cherries.app aplikāciju ikvienam ir iespēja piešķirt otru dzīvi lietām, kuras citādi tiktu izmestas.

LASKANA

LSEZ SIA “LASKANA” ir viens no lielākajiem ostas uzņēmumiem Kurzemes reģionā, kura pamatdarbība ir tipiska Liepājas ostai – kokmateriālu eksports. Uzņēmums nodarbojas ar papīrmalkas un biokurināmā – šķeldas un granulu vairumtirdzniecību. Šķeldu uzņēmums ražo pats, gan arī iepērk.

VENDEN

Uzņēmums VENDEN jau vairāk kā 23 gadus darbojas ūdens biznesā, kura pamatdarbības veids ir avota ūdens un dabīgā minerālūdens ražošana, ūdens lietošanas iekārtu noma, kafijas un saistīto produktu tirdzniecība, kā arī kafijas iekārtu noma. VENDEN ir ģimenes veidots Latvijas uzņēmums, kurš vienmēr rūpējas un domā par to kā padarīt klientu ikdienu ērtāku, cenšoties piedāvāt labāko servisu nozarē un individuālu pieeju katram klientam.